Najczęsciej zadawane pytania

Postaraliśmy się zebrać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych produktów.

Tak. GapiX Agent może pracować w sytemie klient-serwer. Baza danych może być zainstalowana u Agenta Ubezpieczeniowego na komputerze lub może być na naszym sewerze.
Tak. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Wersja desktop jest dedykowana dla wszystkich sytemów Windows. Jeśli masz inny system i chcesz mieć GapiX - polecamy GapiX Agent Online.
Jeśli chcesz mieć dostęp do danych przez przeglądarkę to oczywiście GapiX Agent Online. Jeśli wolisz używać aplikacji desktopowej to GapiX Agent.
GapiX Agent dekstop to aplikacja dla Agentów Ubezpieczeniowych instalowana na komputerze agenta. Program wspomaga pracę biura Agenta Ubezpieczniowego.
GapiX Agent Online to aplikacja webowa, dostępna z każdej przeglądarki internetowej i każdego urządzenia przenośnego. Aplikacja pomaga Agentowi Ubezpieczeniowemu sprawnie prowadzić biuro.
Tak. Wielkość rabatu jest uzależniona od ilość kupinych licencji w przypadku wersji GapiX Agent desktop. Promocje pojawiają się często na naszym facebooku - zapraszamy do śledzenia.
Tak. Co jakiś czas pojawiają się aktualiazcję. Jako nasz Klient zostaniesz o tym poinformowany specjalnym mailem.
Tak. Większość zmian i dodatków jakie są w aplikacji pochodzą od naszych Klientów. Zapraszamy do przesyłania pomysłów.
Tak. Jeśli jest taka potrzeba możemy się umówić na szkolenie online - dla naszych klientów bezpłatne.
Tak. Licencja aplikacji jest dożywotnia - używasz tak długo jak chcesz. Koszt jaki możesz ponieść opcjonalnie to uaktualnienia i serwis (gwarancja).