Program dla multiagencji ubezpieczeniowej

Nie masz jeszcze oprogramowania wspomagającego prace agencji?
Masz oprogramowanie, które jest trudne w obsłudze i drogie w utrzymaniu?
Dobrze trafiłeś!

Czas sprawdzić nasze rozwiązania!

Nasza oferta skierowana jest do agencji i multiagencji ubezpieczeniowych, które chcą wprowadzić swoje biuro w nowoczesny styl pracy. Nowoczesne oprogramowanie i nowoczesny styl wykorzystania narzędzi informatycznych oraz internetu i technologii telekomunikacyjnych w biznesie, to nasza oferta.

Sedno sprawy

Główny problem, jaki trapi Państwa biuro to klienci, którzy zapominają o zapłaceniu składek polisy lub też nie wracają, aby je wznowić. Nasze oprogramowanie dopilnuje, abyście przypominali klientom o wpłatach i klienci właśnie do Was wracali przedłużać swoje polisy.

GapiX Agent to nie tylko przypomnienia SMS i e-mail dla Waszych klientów. GapiX Agent to również system, gdzie macie pod ręką całą historię Waszej pracy; klienci, polisy, terminy płatności. A wszystko to prezentowane w sposób przyjazny i łatwy w obsłudze. Nawet użytkownicy, którzy bardzo słabo znają obsługę komputera będą potrafili odnaleźć się w aplikacji.

Zapewne stosujecie Państwo mechanizmy, które Waszą działalność wspierają. Jednak od dziś koniec z arkuszami Excel, koniec z zeszytami i żółtymi karteczkami!

Nasze oprogramowanie zdecydowanie zwiększy Waszą efektywność kilkakrotnie! Czas zaoszczędzony na dzwonieniu do klientów i adresowaniu kopert z przypomnieniami można przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy! To wszystko tylko z naszym oprogramowaniem GapiX Agent.

Co nas różni od konkurencji

Dostępne na rynku rozwiązania informatyczne dla agencji ubezpieczeniowych są drogie i bardzo trudne w obsłudze. Oferują wiele niepotrzebnych funkcji, których nigdy żaden agent w pełni nie wykorzystuje.

Wniosek: Nie przepłacaj! Kup tylko to co jest Ci naprawdę potrzebne!

Nasze oprogramowanie powstało w wyniku setek godzin konsultacji z agencjami ubezpieczeniowymi. Aplikacja GapiX Agent kryje w sobie wszystko to czego każdy agent ubezpieczeniowy potrzebuje do pracy. Powiadomienia, przypomnienia, organizacja pracy, korespondencja e-mail/SMS z klientami, moduły raportujące i finansowe.

GapiX Agent to prawdopodobnie jedyny takie program w Polsce, który jest tak prosty w obsłudze i jednocześnie posiada tak wiele funkcji.

Gwarancja rozwoju

Ponieważ zależy nam na Państwa sukcesie, nasza oferta nie ogranicza się tylko do sprzedaży licencji. Oferujemy ponadto prezentację systemu, pełne wdrożenie, szkolenia dla pracowników, podpowiadamy, doradzamy. Nasz system nieustannie się rozwija, dostosowuje do nowych realiów, poszerza swoją funkcjonalność. Z nami zawsze będą Państwo podążać do przodu.

GapiX Agent to program dedykowany dla agentów ubezpieczeniowych. Usprawnia obsługę biura agencji oraz przyspiesza i automatyzuje czynności zajmujące cenny czas. Umożliwia sprawne zarządzanie wystawionymi polisami ubezpieczeniowymi, szybkie sprawdzenie danych kontaktowych klientów itp.

Program posiada również moduł do wysyłania powiadomień SMS i e-mail o terminie płatności składki lub końcu umowy.

GapiX Agent został również wyposażony w przejrzysty organizer z listą zadań na każdy dzień.

Program GapiX Agent to:

 1. możliwość powiadamiania klientów o zbliżającym się terminie płatności składki i terminie końca umowy,
  • system automatycznie informuje którzy klienci powinni zostać powiadomieni
  • program przestrzega ustawy o ochronie danych osobowych, klienci, którzy nie wyrazili zgody na otrzymywanie informacji w formie sms/email nie będą powiadamiani.
 2. możliwość wysyłania nieograniczonej liczby powiadomień SMS i e-mail,
  • wysyłanie sms/email nie jest w żadem sposób ograniczone w programie
 3. możliwość definiowania personalizowanych szablonów powiadomień,
  • każda wiadomość sms/email jest automatycznie przygotowywana dla każdego klienta osobno, robi to za nas automatycznie system
 4. możliwość tworzenia bazy danych klientów i polis
  • wszystkie dane o klientach, polisach płatnościach są w jednym miejscu,
  • system umożliwia szybkie wyszukiwanie danych przy użyciu zaawansowanych filtrów
 5. możliwość wystawiania rachunków
  • dodatkową funkcją programu jest generowanie rachunków
 6. możliwość generowania raportów
 7. możliwość wysyłania reklam i informacji do klientów
  • program zawiera bardzo rozbudowany moduł wysyłania reklam i informacji do klientów w formie sms i email
 8. możliwość generowania personalizowaych powiadomień w formie standardowych listów oraz drukowanie etykiet na listy
  • powiadomienia o zbliżającej się dacie płatności składki lub końcu polisy mogą być wydrukowane i wysłane tradycyjną pocztą
 9. możliwość tworzenia listy zadań dzięki wbudowanemu organizerowi
  • z czytelnym organizerem, gdzie zadania grupowane są między innymi ze względu na jego status, każdy agent łatwo odnajdzie się w tym co ma jeszcze do zrobienia
 10. bardzo prosty i czytelny program dla agenta ubezpieczeniowego
  • czytelny interfejs użytkownika sprawia, że program da się używać niemalże od razu po instalacji, zbędne okazuje się tracenie czasu na czytanie dokumentacji

Jeśli potrzebują Państwo innego systemu, o innej funkcjonalności, proszę nas o tym poinformować. Postaramy się przygotować system zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

W razie pytań najpierw zajrzyj do naszego FAQ

GapiX Agent


399,99 zł
 • 1 stanowisko
 • wersja desktop
  na platformy:
  windows
 • hosting bazy danych

  +100,00 zł/rok
  za wszystkie stanowiska
 • aktualizacje

  +100,00 zł/rok
  za stanowisko
 • ceny nie zawierają
  podatku VAT

-5%

759,99 zł
 • 2 stanowiska

-7%

1 115,99 zł
 • 3 stanowiska

-10%

od 1 439,99 zł
 • 4 i więcej stanowisk

Nie jesteś pewny czy to produk dla ciebie skorzystaj z naszej wersji demonstracyjnej.

Pobierz wersję demonstracyjną programu

Nowym Klientom proponujemy pomoc w instalacji oraz szkolenie z obsługi programu. Realizowane jest za pomocą zdalnego pulpitu w uzgodnionym wcześniej terminie. W zakres szkolenia wchodzi pełna funkcjonalność programu.

W przypadku klientów zmieniających dotychczasowy program na GapiX Agent zapewniamy import dotychczasowej bazy danych.

Skontaktuj się z nami w sprawie szkolenia

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom nasza oferta została poszerzona o kompleksową obsługę kampanii Google AdWords. Już od pierwszego kontaktu z nami staramy się zrozumieć potrzeby Klienta i zaproponować rozwiązanie reklamowe, które pozwoli osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

W skład naszej oferty wchodzi:

 • ocena potrzeb Klienta i jego celów reklamowych
 • stworzenie kampanii Google AdWords wykonanej przez osoby z dużym doświadczeniem oraz ciągle podnoszących swoje kwalifikacje poprzez oficjalne szkolenia Google czy zdawanie oficjalnych egzaminach firmy Google
 • opieka nad kampanią i jej optymalizacja przez cały okres trwania

informowanie Państwa o efektach kampanii poprzez wysyłanie szczegółowych raportów

Zaawansowane ustawienia kampanii Google AdWords pozwalają obserwować zachowania odwiedzających stronę Klienta. Pozwala to sprawdzać ile osób wchodzących przez reklamę kupiło produkt, zarejestrowało się, czy może wysłało zapytanie ofertowe.

Zapytaj o usługi dodatkowe

Zdecydowałeś się na zakup wypełnij poniższy formularz aby zamówić licencję.